- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA OMEGA-23P18-6P-AI - 1080p 5.35 ... 96.3 mm
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA OMEGA-23P18-6P-AI - 1080p 5.35 ... 96.3 mm
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA OMEGA-23P18-6P-AI - 1080p 5.35 ... 96.3 mmSkladom312,95 EUR254,43 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 ; Uhol záberu: 57 ° ... 3.5 ° ; Optický zoom: x 18 ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 80 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 1 °/s ... 120 °/s (vertikála), 1 °/s ... 30 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Inteligentná analýza obrazu : narušenie, Inteligentné sledovanie objektov ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Skenovací systém: | Progresívny |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Objektív: | 5.35 ... 96.3 mm |
| Uhol záberu: | |
| Optický zoom: | x 18 |
| Automatický reflektor IR: | Adaptačné prispôsobovanie výkonu IR žiarivky zoomu objektívu a jasu vonkajšieho osvetlenia |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 80 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 1 °/s ... 120 °/s (vertikála) , 1 °/s ... 30 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° stály |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 93 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 255 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Ochrany: | Proti prepätiu |
| Audio: | |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, RTCP, NTP, SMTP |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 1080p |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| ONVIF: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Port: 80 alebo prístup cez cloud |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.168 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / admin Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80 |
| Port ONVIF: | 8999 |
| RTSP URL: | rtsp://ip_address/1/h264major - Hlavný prúd rtsp://ip_address/1/h264minor - Pomocný prúd |
| Nastavenie trasy: | 8 |
| Menu OSD: | preset 95 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Kryt: | Speed Dome, Kovová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 70 °C |
| Hmotnosť: | 1.5 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 200 x 246 x 136 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina, čeština, francúzština, gréčtina, španielčina, holandčina, nemčina, portugalčina, ruština, turečtina, taliančina |
| Výrobca / Značka: | OMEGA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






