- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA VIGI-C540-W(4MM) Full-Color Wi-Fi - 4 Mpx 4 mm TP-LINK
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA VIGI-C540-W(4MM) Full-Color Wi-Fi - 4 Mpx 4 mm TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ IP KAMERA VIGI-C540-W(4MM) Full-Color Wi-Fi - 4 Mpx 4 mm TP-LINKSkladom111,73 EUR90,84 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 - 4 Mpx, 2304 x 1296 - 3 Mpx, 1920 x 1080 ; Čidlo: 1/3 " ; Uhol záberu: 79 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 8 °/s ... 35 °/s ; Metóda kompresie obrazu: H.265+ / H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Modul Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, 2.4 GHz, ; Napájanie: 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx , 2304 x 1296 - 3 Mpx , 1920 x 1080 1080p , 1280 x 720 - 720p |
| Čidlo: | 1/3 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | 4 mm |
| Uhol záberu: | 79 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | 8 °/s ... 35 °/s |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | max. 44 °/s (vertikála) max. 44 °/s (horizontála) |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 350 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 120 ° |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265+ / H.265 / H.264+ / H.264 |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 6 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | Konfigurovateľný pri prvom spustení |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | ≤ 15.3 W |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.65 kg |
| Rozmery: | 120 x 198 x 172 mm ( bez antény ) |
| Certifikát NDAA: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






