- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné
- OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PT2449C1-S-PV-PRO WizColor Active Deterrence 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PT2449C1-S-PV-PRO WizColor Active Deterrence 4 Mpx 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PT2449C1-S-PV-PRO WizColor Active Deterrence 4 Mpx 3.6 mm DAHUASkladom400,41 EUR325,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/1.8 " CMOS ; Uhol záberu: 97 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 34.5 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 36.4 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 512GB ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Hlavné vlastnosti: Funkcia aktívneho odstrašovania ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Rad: | WizColor |
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | max. 4 Mpx |
| Čidlo: | 1/1.8 " CMOS |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 97 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Video výstup: | ![]() |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 345 ° - Otáčanie hlavice je obmedzené koncovým spínačom |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 0 ° ... 90 ° |
| Počet prednastavení: | 80 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / MJPEG |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s - 4 Mpx |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 512GB |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| WEB Server: | Zabudovaný, Zhoda s NVR |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Kryt: | Speed Dome, Plastová |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.80 kg |
| Rozmery: | Ø 129.3 x 153.5 mm (bez držiaku) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






