- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Kamery rýchlootočné
- Otočné integrované s prídavnou kamerou
- OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PTS2249B-E2-S-PV-LED-0360B-PRO WizColor Active Deterrance - 1080p 3.6 mm DAHUA
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PTS2249B-E2-S-PV-LED-0360B-PRO WizColor Active Deterrance - 1080p 3.6 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
OTOČNÁ EXTERNÁ PT IP KAMERA IPC-PTS2249B-E2-S-PV-LED-0360B-PRO WizColor Active Deterrance - 1080p 3.6 mm DAHUASkladom463,24 EUR376,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: Kamera PT, Kamera 2 : 1920 x 1080 ; Čidlo: Kamera PT, Kamera 2 : 1/2.9 " ; Uhol záberu: Kamera PT, Kamera 2 : 81 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): 0.1 °/s ... 55.4 °/s (vertikála), 0.1 °/s ... 29.3 °/s (horizontála) ; Metóda kompresie obrazu: Smart H.265+ ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB ; Napájanie: PoE (802.3af), 12 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | Kamera PT, Kamera 2 : |
| Čidlo: | Kamera PT, Kamera 2 : 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Objektív: | Kamera PT, Kamera 2 : 3.6 mm |
| Uhol záberu: | Kamera PT, Kamera 2 : 81 ° |
| Optický zoom: | ![]() |
| Digitálny zoom: | ![]() |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m @ Kamera PT, Kamera 2 |
| Prednastavená rýchlosť rotácie: | |
| Rýchlosť rotácie (manuálne ovládanie): | |
| Horizontálny rozsah otáčania: | |
| Vertikálny rozsah otáčania: | |
| Rozhranie RS-485: | ![]() |
| Počet prednastavení: | 300 |
| Vodorovné snímanie: | ![]() |
| Nastavenie trasy: | ![]() |
| Metóda kompresie obrazu: | Smart H.265+ / H.265 / Smart H.264+ / H.264 / H.264H / H.264B |
| Vstupy/výstupy alarmov: | ![]() |
| Audio: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Port 37777 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | Kamera PT, Kamera 2 : 25 políčok/s @ 1080p |
| Sieťové rozhranie: | 10/100 Base-T(RJ-45) |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB |
| WEB Server: | Zabudovaný |
| Max. počet užívateľov on-line: | 20 |
| ONVIF: | ![]() |
| Prednastavená adresa IP: | 192.168.1.108 |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Porty prístupu cez www: | 80, 37777 |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | 37777 |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | 37777 |
| Port ONVIF: | 80 |
| RTSP URL: | rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=0 - Hlavný prúd rtsp://admin:hasło@192.168.1.108:554/cam/realmonitor?channel=1&subtype=1 - Pomocný prúd |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Mini Speed Dome, Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Index of Protection: | IP66 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | ![]() |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.62 kg (s držiakom) |
| Rozmery: | 110 x 159 x 210 mm (s držiakom) |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






