- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Dosky poplašných centrál
- OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-64 Hikvision
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-64 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU AX HYBRID PRO G2 DS-PA502-64 HikvisionNie je skladom262,59 EUR213,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných kamier: 32 ; Napájanie: 100 V ... 240 V AC ;
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | max. 64 ks. |
| Počet podporovaných snímačov PIR s kamerou: | max. 24 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 64 ks. |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | max. 100 + 64 ks. |
| Počet podporovaných sirén: | max. 1 ks. |
| Počet podporovaných kamier: | 32 |
| Zóny: | 32 |
| Časovače: | ![]() |
| Užívatelia + správcovia: | 100 + 64 + 1 + 1 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Zabudované moduly: | |
| Podpora mobilných telefónov: | Android: Hik-Connect aplikácia zadarmo iOS: Hik-Connect aplikácia zadarmo |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 100 V ... 240 V AC |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.49 kg |
| Rozmery: | 231 x 133 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300599 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





