- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Centrály v krytoch
- OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PRIMA64LTE-BOX GENEVO
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PRIMA64LTE-BOX GENEVO
- Kompletné špecifikácie
OVLÁDACÍ PANEL POPLACHU PRIMA64LTE-BOX GENEVOSkladom284,28 EUR231,13 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vstupy základnej dosky: 8 ks. - programovateľné ; Výstupy základnej dosky: 4 ks. - programovateľné ; Zóny: 4 ; Rozširujúce moduly; Pamäť udalostí: 2000 + 250 ; Časovače: 8 ; Kryt priložený;
| Vstupy základnej dosky: | 8 ks. - programovateľné |
| Výstupy základnej dosky: | 4 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných vstupov: | 64 ks. - programovateľné |
| Maximálny počet podporovaných výstupov: | 16 ks. - programovateľné |
| Maximálne zaťaženie: | 2 A |
| Užívatelia + správcovia: | 31 + 1 |
| Oddiely: | 4 |
| Zóny: | 4 |
| Rozširujúce moduly: | ![]() |
| Pamäť udalostí: | 2000 + 250 |
| Časovače: | 8 |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Rozmery: | 163 x 82 mm - Doska PCB 255 x 255 x 90 mm - Kryt |
| Hmotnosť: | 1.08 kg (s krytom a príslušenstvom) |
| Výrobca / Značka: | GENEVO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






