- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - PARADOX
- PIR DETEKTOR 476-P2C PARADOX
PIR DETEKTOR 476-P2C PARADOX
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR 476-P2C PARADOXSkladom14,69 EUR11,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 11 x 11 m ; Uhol detekcie: 88.5 ° ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 11 x 11 m |
| Uhol detekcie: | 88.5 ° |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.1 ... 2.7 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 28 V DC / 150 mA |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Doba signalizácie narušenia: | 3 s |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.2 ... 3.5 m/s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 9 ... 16 V DC |
| Maximálny odber prúdu: | 31 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.082 kg |
| Rozmery: | 67 x 93 x 52 mm |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






