- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Káblové snímače PIR - SATEL
- PIR DETEKTOR AMBER SATEL
PIR DETEKTOR AMBER SATEL
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR AMBER SATELSkladom9,49 EUR7,72 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 12 x 20 m, 90 ° ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 12 x 20 m, 90 ° |
| Regulácia citlivosti: | 2 - kroky |
| Autodiagnostika: | ![]() |
| Výstupy alarmu: | NC |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Funkcia predalarmu: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 16 V DC / 0.04 A |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 3 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -30 ... 55 °C |
| Vybrané vlastnosti: | Nízka spotreba prúdu |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 49 x 66 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách







