- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Ostatné káblové senzory PIR
- PIR DETEKTOR ISC-BPR2-WP12 BOSCH
PIR DETEKTOR ISC-BPR2-WP12 BOSCH
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR ISC-BPR2-WP12 BOSCHSkladom25,61 EUR20,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 12 x 12 m ; Odolnosť proti zvieratám: ≤ 20 kg ;
| Použitie: | Do interiérov |
| Pyroeletrický snímač: | Dvojitý |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 12 x 12 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 20 kg |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 100 mA / 25 V DC |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Napájanie: | 12 V DC / 9 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 60 x 105 x 43 mm |
| Výrobca / Značka: | BOSCH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






