- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR detektory - 230V
- PIR DETEKTOR MD-07B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
PIR DETEKTOR MD-07B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR MD-07B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOMESkladom11,24 EUR9,14 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 160 ° ; Dosah: 9 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 160 ° |
| Dosah: | 9 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.0 ... 1.8 m nad podlahu (montované na stenu) |
| Nastavenie držiaku: | ![]() |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 10 s ... 7 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 1200 W (rezistenčné zaťaženie) 300 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | Prevádzkové režimy : |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC @ 50Hz |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.1 kg |
| Rozmery: | 79 x 79 x 55 mm |
| Prevádzková teplota: | -18 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





