- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR detektory - 230V
- PIR DETEKTOR MD-15B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
PIR DETEKTOR MD-15B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOME
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR MD-15B7 AC 230V NA OVLÁDANIE OSVETLENIA EL HOMESkladom8,83 EUR7,18 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 120 ° (montované na stenu), 360 ° (montované pod stropom) ; Dosah: 3 m (montované na stenu), 6 m (montované pod stropom) ; Použitie: Na vnútorné použitie ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 120 ° (montované na stenu) , 360 ° (montované pod stropom) |
| Dosah: | 3 m (montované na stenu) , 6 m (montované pod stropom) |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 10 Lux / 2000 Lux (prepínané) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 ... 2.5 m nad podlahu (montované na stenu) 2.2 ... 4.0 m (montované pod stropom) |
| Nastavenie držiaku: | ![]() |
| Nastavenie času zapnutia osvetlenia: | 5 s / 30 s / 1 minúta / 3 minúty / 5 minút / 8 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 800 W (rezistenčné zaťaženie) 200 W (induktívna záťaž) |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC @ 50Hz |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.05 kg (celkom) |
| Rozmery: | Ø 18 x 26 mm (čidlo) 56 x 37 x 26 mm (relé a ovládací modul) |
| Prevádzková teplota: | -18 °C ... 40 °C |
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





