- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Ostatné káblové senzory PIR
- PIR DETEKTOR PDM-I18 Vanderbilt
PIR DETEKTOR PDM-I18 Vanderbilt
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR PDM-I18 VanderbiltSkladom58,77 EUR47,78 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov / Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 16 x 18 m ;
| Použitie: | Do interiérov / Vonkajšie |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 16 x 18 m |
| Výstup alarmu: | NC |
| Regulácia citlivosti: | 4 stupňová |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 100 mA / 30 V DC |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.2 ... 3 m/s |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.0 m ... 2.6 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | EN 50131-2-2 Grade 2 |
| Index of Protection: | IP41 |
| Trieda mechanickej odolnosti: | IK02 |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC / 4.7 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | < 95 % RH (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.114 kg |
| Rozmery: | 64 x 147 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | Vanderbilt |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






