- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Mini poplachy
- PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM ATLO-AH-SL523 ATLO
PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM ATLO-AH-SL523 ATLO
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR S AUDIOSIGNÁLOM ATLO-AH-SL523 ATLOSkladom16,00 EUR13,01 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA ; Hladina intenzity zvuku: 110 dB ; Frekvenčné pásmo pre systém : 433 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≥ 100 m (v otvorenom teréne) ; Farba: Biela ; Napájanie: zabudovaný akumulátor - 3.7 V 1000 mAh, - 5 V / 1 A DC Fotovoltaický panel - 5 V ; Maximálny odber prúdu: 150 mA ;
| Spolupráca: | poplachová centrála ATLO-AZ-WG13A-TUYA |
| Hladina intenzity zvuku: | 110 dB |
| Autonómna činnosť: | ![]() |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 20 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 5 ks. |
| Frekvenčné pásmo pre systém : | 433 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | ≥ 100 m (v otvorenom teréne) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | |
| Maximálny odber prúdu: | 150 mA |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 40 % ... 80 (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.268 kg |
| Rozmery: | 165 x 124 x 64 mm |
| Výrobca / Značka: | ATLO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





