- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Ostatné senzory
- Káblové
- PIR DETEKTOR S KAMEROU AX HYBRID PRO G2 DS-PD501PC12 Hikvision
PIR DETEKTOR S KAMEROU AX HYBRID PRO G2 DS-PD501PC12 Hikvision
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR S KAMEROU AX HYBRID PRO G2 DS-PD501PC12 HikvisionSkladom134,93 EUR109,70 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: AX HYBRID PRO G2 ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | AX HYBRID PRO G2 |
| Kontakt chránený proti neoprávnenej manipulácii: | ![]() |
| Stupeň ochrany (Trieda): | 2 |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Vybrané vlastnosti: | - SEC (Smart Environmental Control) – pokročilé digitálne spracovanie signálu a optika 3D - Uhol detekcie : 90 ° - Dosah detektoru : 12 m - Odolnosť proti zvieratám : 24 kg - Detekcia pohybu : 0.3 ... 2 m/s - Pokročilá kompenzácia teploty - Zorný uhol kamery : 109 ° - Podporované rozlíšenia : 1920 × 1080 px, 1280 × 720 px, 640 × 480 px - Formát zápisu fotografií : JPEG - Denný/nočný režim - IR prisvetľovač : 12 m |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC (obvykle 12V) / 70 mA ... 100 mA |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 10 % ... 90 % |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | 73 x 131 x 57 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300618 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





