- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR senzory
- Ostatné káblové senzory PIR
- PIR DETEKTOR SWAN-QUAD CROW
PIR DETEKTOR SWAN-QUAD CROW
- Kompletné špecifikácie
PIR DETEKTOR SWAN-QUAD CROWSkladom15,13 EUR12,30 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Použitie: Do interiérov / Vonkajšie ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah: 18 m ;
| Použitie: | Do interiérov / Vonkajšie |
| Pyroeletrický snímač: | štvornásobný |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah: | 18 m @ 2.1 m |
| Výstup alarmu: | 28 V DC / 100 mA NC |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≥ 25 kg |
| Doba signalizácie narušenia: | 2 s ± 0.5 s |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 m ... 2.4 m |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Environmentálna trieda: | EN 50131-2-2 Grade 2 |
| Farba: | Biela |
| Napájanie: | 8.2 V ... 16 V DC / 30 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.064 kg |
| Rozmery: | 59 x 92 x 37 mm |
| Výrobca / Značka: | CROW |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





