- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA SE-2X60-G SIMET
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA SE-2X60-G SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ DVOJITÁ KRABICA SE-2X60-G SIMETSkladom9,76 EUR7,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP20 ; Vybrané vlastnosti: sériová, hlboká, pre špecializované elektrické a elektronické zariadenia Možnosť spájania krabíc ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: 153 x 82 x 82 mm ;
| Počet sekcií: | 2 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.065 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | 153 x 82 x 82 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




