- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ KRABICA PK-60F/EPN Elektro-Plast
PODOMIETKOVÁ KRABICA PK-60F/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ KRABICA PK-60F/EPN Elektro-PlastSkladom1,04 EUR0,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: hlboká, na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Tehlová červeň ; Priemer montážného otvoru: Ø 68 mm ; Rozmery: Ø 60 x 61 mm ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Tehlová červeň |
| Hmotnosť: | 0.026 kg |
| Priemer montážného otvoru: | Ø 68 mm |
| Rozmery: | Ø 60 x 61 mm - Vnútorné rozmery Ø 72 x 62 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





