- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-32 SIMET
PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-32 SIMET
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ KRABICA Z-32 SIMETSkladom1,56 EUR1,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Podomietková inštalačná krabica; Index of Protection: IP30 ; Vybrané vlastnosti: pre tienidlá ; Materiál prevedenia: bezhalogénový a nehorľavý ; Farba: Modrý ; Priemer montážného otvoru: 32 mm ; Rozmery: Ø 35 x 45 mm ;
| Počet sekcií: | 1 |
| Index of Protection: | IP30 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | bezhalogénový a nehorľavý |
| Farba: | Modrý |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Priemer montážného otvoru: | 32 mm |
| Rozmery: | Ø 35 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





