- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA PK-4X60/K-G/EPN Elektro-Plast
PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA PK-4X60/K-G/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
PODOMIETKOVÁ ŠTVORNÁSOBNÁ KRABICA PK-4X60/K-G/EPN Elektro-PlastSkladom6,34 EUR5,16 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vybrané vlastnosti: na prázdne steny ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Tehlová červeň ; Priemer montážného otvoru: 4 x Ø 67 mm ; Rozmery: 4 x Ø 60 x 47 mm ;
| Počet sekcií: | 4 |
| Index of Protection: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Tehlová červeň |
| Hmotnosť: | 0.088 kg |
| Priemer montážného otvoru: | 4 x Ø 67 mm |
| Rozmery: | 4 x Ø 60 x 47 mm - Vnútorné rozmery 282 x 72 x 48 mm - Vonkajšie rozmery |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





