- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- PIR detektory - 230V
- POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-201/B AC 230V ORNO
POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-201/B AC 230V ORNO
- Kompletné špecifikácie
POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-201/B AC 230V ORNOSkladom8,84 EUR7,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 180 ° ; Dosah: 12 m ; Použitie: Na vonkajšie použitie ; Farba: Čierny ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 180 ° |
| Dosah: | 12 m @ 24 °C |
| Použitie: | Na vonkajšie použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1.8 ... 2.5 m nad podlahu (montované na stenu) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 7 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP44 |
| Napájanie: | 230 V AC @ 50Hz |
| Spotreba energie: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.14 kg |
| Rozmery: | 87 x 80 x 98 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





