- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Detektory pohybu - 230V
- POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-261/B AC 230V NA MONTÁŽ V ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICI
POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-261/B AC 230V NA MONTÁŽ V ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICI
- Kompletné špecifikácie
POHYBOVÉ ČIDLO OR-CR-261/B AC 230V NA MONTÁŽ V ELEKTROINŠTALAČNEJ KRABICISkladom16,70 EUR13,58 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detektor je určený na automatickú kontrolu zapínania osvetlenia zvonku budovy (alebo iného elektrického zariadenia) po detekcii pohybu v blízkosti jeho inštalácie; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Uhol detekcie: 160 ° ; Dosah: max. 9 m ; Použitie: Na vnútorné použitie ; Farba: Biela ;
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Uhol detekcie: | 160 ° |
| Dosah: | max. 9 m |
| Použitie: | Na vnútorné použitie |
| Regulácia citlivosti: | 3 ... 2000 Lux (ručná regulácia) |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 1 ... 1.8 m (montované na stenu) |
| Doba signalizácie narušenia: | 10 s ... 7 minút |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 300 W |
| Odolnosť proti zvieratám: | ![]() |
| Spotreba energie: | 0.5 W |
| Farba: | Biela |
| Zostava: | Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek, priemer krabice : Ø 60 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Napájanie: | 220 V ... 240 V AC @ 50Hz |
| Rozmery: | 86 x 86 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





