- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sady poplašného systému
- POPLACHOVÁ SADA AX PRO DS-PWA96-KIT-WE Hikvision
POPLACHOVÁ SADA AX PRO DS-PWA96-KIT-WE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
POPLACHOVÁ SADA AX PRO DS-PWA96-KIT-WE HikvisionNie je skladom672,74 EUR546,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 96 ks. ; Kryt priložený; Bezdrôtové: 868 MHz ; Zabudované moduly: MODU Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz, LAN 10 / 100 Mbps, 3G/4G ; Hlavné vlastnosti: Obojsmerná komunikácia ;
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 96 ks. |
| Počet podporovaných snímačov PIR s kamerou: | max. 48 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| Zóny: | 32 |
| PIR detektory priložené: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Jazýčkový kontakt je súčasťou balenia: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Podpora kariet/príveskov RFID: | max. 48 ks. V sade : 3 ks. |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Časovače: | 2 |
| Počet podporovaných čítačiek: | max. 8 ks. Zabudovaná bezkontaktná čítačka RFID : 1 ks. |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | max. 6 ks. (nie je súčasťou balenia) |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | max. 48 ks. V sade : 1 ks. |
| Užívatelia + správcovia: | 48 (46 + 1 + 1) |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Bezdrôtové: | 868 MHz |
| Zabudované moduly: | |
| Prístup z počítača PC: | aplikácia iVMS-4200 |
| Podpora mobilných telefónov: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131 Security Grade 2 |
| Kryt: | Plast |
| Interná záložná batéria: | Batéria Li-Ion 4520 mAh, Batériové udržovanie - 12 h |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC (kábel je súčasťou balenia) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.56 kg |
| Rozmery: | 170 x 170 x 39 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
JAZÝČKOVÝ KONTAKT:
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Poplachová signalizácia: | Signál do poplachovej centrály |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Vstupy alarmu: | NO, NC |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131 Security Grade 2 |
| Environmentálna trieda: | Trieda 2 |
| Napájanie: | 1 x 3 V CR123A - súčasťou balenia |
| Doba zálohy: | ~ 5 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.06 kg |
| Rozmery: |
PIR DETEKTOR:
| Použitie: | Do interiérov |
| Rozsah frekvencie: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 1600 m |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Dosah detekcie/uhol detekcie: | 15 m / 85.9 ° |
| Regulácia citlivosti: | Automatická |
| Odolnosť proti zvieratám: | ≤ 30 kg |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Výstup alarmu: | Bezdrôtové |
| Detekovaná rýchlosť pohybu: | 0.3 ... 2 m/s |
| Stupeň ochrany (Trieda): | EN50131 Security Grade 2 |
| Napájanie: | 1 x 3 V CR123A - súčasťou balenia |
| Životnosť batérie: | ~ 5 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 66 x 103 x 49 mm |
DIAĽKOVÝ OVLÁDAČ:
| Štandard: | 868 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 900 m |
| V sade: | 1 ks. |
| Ovládacie klávesy: | 4 |
| LED indikácia: | ![]() |
| Napájanie: | 1 x 3 V CR2032 - súčasťou balenia |
| Životnosť batérie: | ~ 3 roky |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.016 kg |
| Rozmery: | 63 x 35 x 11 mm |
BEZKONTAKTNÝ PRÍVESOK RFID:
| Štandard: | Mifare : 13.56 MHz |
| Prevádzkový dosah: | 5 ... 10 cm |
| Index of Protection: | IP67 |
| V sade: | 3 ks. |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Rozmery: | 40 x 32 x 4 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401684 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






