- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Sady poplašného systému
- POPLACHOVÁ SADA WAS-90H1 EL HOME
POPLACHOVÁ SADA WAS-90H1 EL HOME
- Kompletné špecifikácie
POPLACHOVÁ SADA WAS-90H1 EL HOMESkladom59,03 EUR47,99 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 16 ks. ; Bezdrôtové: 433.93 MHz ; Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: max. 50 m ; Hlavné vlastnosti: Zabudovaný modul Wi-Fi ; Typ snímača: Pasívne infračervené (PIR) ; Dosah detekcie/uhol detekcie: 12 m / 110 ° ; Odolnosť proti zvieratám: < 20 kg ;
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 16 ks. |
| PIR detektory priložené: | 2 ks., Bezdrôtové |
| Jazýčkový kontakt je súčasťou balenia: | 1 ks., Bezdrôtové |
| Kryt priložený: | ![]() |
| Klávesnica priložená: | ![]() |
| Expandér priložený : | ![]() |
| Bezdrôtové: | 433.93 MHz |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 50 m |
| Prístup z počítača PC: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | |
| Spotreba prúdu: | ≤ 15 mA (režim Standby) ≤ 40 mA (práca) |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Čierny |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 62 x 62 x 20 mm |
JAZÝČKOVÝ KONTAKT:
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie eWeLink - prostredníctvom RB-80H1 |
| Rozsah frekvencie: | 433.93 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 50 m |
| Vstupy alarmu: | ![]() |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Batéria: | 1 x A23 12 V (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 5 µA (režim Standby) ≤ 15 mA (práca) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: |
PIR DETEKTOR:
| Použitie: | Do interiérov |
| Typ snímača: | Pasívne infračervené (PIR) |
| Rozsah frekvencie: | 433.93 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 50 m |
| Odporúčaná výška inštalácie: | 2.0 ... 2.4 m |
| Dosah detekcie/uhol detekcie: | 12 m / 110 ° |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Odolnosť proti zvieratám: | < 20 kg |
| Digitálna kompenzácia teploty: | ![]() |
| Poplachová signalizácia: | Signál do mobilnej aplikácie eWeLink - prostredníctvom RB-80H1 |
| Vybrané vlastnosti: | LED indikátor |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP20 |
| Batéria: | 2 x LR3 (AAA) 1.5 V (nie je súčasťou balenia) |
| Spotreba prúdu: | ≤ 9 µA (režim Standby) ≤ 10 mA (práca) |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.062 kg |
| Rozmery: | 105 x 58 x 43 mm |
Všeobecné informácie:
| Výrobca / Značka: | EL HOME |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






