- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Centrály v krytoch
- POPLACHOVÝ MODUL MICRA GSM/GPRS SATEL
POPLACHOVÝ MODUL MICRA GSM/GPRS SATEL
- Kompletné špecifikácie
POPLACHOVÝ MODUL MICRA GSM/GPRS SATELSkladom124,81 EUR101,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Zabudovaný komunikátor GSM/GPRS; Oznámenie cez SMS alebo CLIP; Voľba režimu vstupu: digitál (zap/vyp) alebo analóg (napätie); Možnosť audio overenia pomocou externého mikrofónu; Počet drôtových vstupov: 4 ; Počet výstupov relé: 2 ;
| Počet drôtových vstupov: | 4 + 1 |
| Počet výstupov relé: | 2 |
| Počet nízkoprúdových výstupov typu OC: | 1 |
| Počet výstupov napájania: | 1 |
| Napájanie: | 18 V ± 10% |
| Odporúčaný typ transformátora: | TR40VA (40VA / 18VAC) |
| Typ napájacieho modulu: | A |
| Celková spotreba prúdu zabudovaného napájacieho adaptéru: | 2 A |
| Spotreba prúdu z 230V napájania (pohotovostný režim): | 50 mA |
| Maximálna spotreba prúdu z 230V napájania: | 150 mA |
| Spotreba prúdu z batérie (pohotovostný režim): | 120 mA |
| Maximálna spotreba prúdu z batérie: | 420 mA |
| Napätie ohlásenia poruchy akumulátora: | 11 V ± 10 % |
| Odpájacie napätie batérie: | 10.5 V ± 10 % |
| Nabíjací prúd batérie: | 250 mA ± 20 % |
| Rozsah výstupného napätia napájacieho adaptéru: | 10.5 ... 13.8 V DC |
| Zaťažiteľnosť výstupu AUX: | 500 mA |
| Zaťažiteľnosť výstupu FT: | 50 mA |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 1 A / 30 V DC |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | 8 |
| Podporované typy kľúčeniek: | |
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | max. 100 m |
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | 8 |
| Podporované typy bezdrôtových detektorov: | |
| Frekvenčný rozsah činnosti bezdrôtových zariadení: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Typ zástrčky pre mikrofón: | JACK 3.5 mm |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozmery dosky: | 120 x 68.5 mm |
| Rozmery: | 266 x 286 x 100 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




