- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- POPLAŠNÉ TLAČIDLO PB-10 SATEL
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PB-10 SATEL
- Kompletné špecifikácie
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PB-10 SATELSkladom18,02 EUR14,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Tlačidlo môže byť tiež použité na ovládanie činnosti rôznych zariadení (napr. zariadenie systému automatiky alebo kontroly prístupu); Zariadenie môže komunikovať s akoukoľvek poplachovou centrálou podporujúcou detektory typu NC; Vybrané vlastnosti: Použitie : Vnútorný ;
| Spolupráca: | Poplachové centrály - vstup umožňujúci pripojenie bezdrôtového senzora typu NC |
| Výstup alarmu: | NC, 24 V DC / 100 mA |
| Ochrana proti sabotáži: | NC, 24 V DC / 10 mA |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Prípustná relatívna vlhkosť okolia: | 93 % ± 3 % |
| Hmotnosť: | 0.052 kg |
| Rozmery: | Ø 97 x 29 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





