- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Panikové tlačidlá
- POPLAŠNÉ TLAČIDLO PNK-1 SATEL
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PNK-1 SATEL
- Kompletné špecifikácie
POPLAŠNÉ TLAČIDLO PNK-1 SATELSkladom8,54 EUR6,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Toto tlačidlo je zariadenie, ktoré okamžite spustí poplach a (alebo) spustí procedúru ohlásenia núdzovej situácie v chránenej inštalácii monitorovacej stanice; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 160 V ; Maximálny spínací prúd: 250 mA ; Materiál kontaktu: Ru (ruthénium) ;
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 160 V |
| Maximálny spínací prúd: | 250 mA |
| Maximálny stacionárny prúd (nie nestacionárny): | 1.5 A |
| Maximálny spínací výkon: | 5 VA |
| Odpor spoja: | 130 mΩ |
| Materiál kontaktu: | Ru (ruthénium) |
| Hmotnosť: | 0.022 kg |
| Rozmery: | 60 x 40 x 25 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




