- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Jazýčkový kontakt
- Jazýčkový kontakt
- POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ OPEN-SENSOR-B/BLEBOX Wi-Fi BleBox
POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ OPEN-SENSOR-B/BLEBOX Wi-Fi BleBox
- Kompletné špecifikácie
POSTRANNÝ MAGNETICKÝ SPOJ OPEN-SENSOR-B/BLEBOX Wi-Fi BleBoxSkladom25,45 EUR20,69 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Otvorenie dverí alebo okna ; Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: 48 V ; Maximálny spínací prúd: 50 mA ; Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 10 / 3 mm (široký okraj / úzky okraj) ; Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: 13 / 5 mm (široký okraj / úzky okraj) ; Farba: Čierny ;
| Detekcia: | Otvorenie dverí alebo okna |
| Maximálne spínacie napätie jazýčkového kontaktu: | 48 V |
| Maximálny spínací prúd: | 50 mA |
| Vzdialenosť uzatvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 10 / 3 mm (široký okraj / úzky okraj) |
| Vzdialenosť otvorenia kontaktov jazýčkového senzoru: | 13 / 5 mm (široký okraj / úzky okraj) |
| Vybrané vlastnosti: | - bezdrôtové pripojenie k iným zariadeniam BleBox, možnosť konfigurácie a prijímania upozornení zo snímača prostredníctvom otvoreného API alebo mobilnej aplikácie |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Napájanie: | 5 ... 48 V DC |
| Spotreba energie: | < 1 W |
| Index of Protection: | IP65 |
| Farba: | Čierny |
| Rozmery: | 41 x 13 x 9 mm |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Výrobca / Značka: | BleBox |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





