- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Poplachové centrály
- Rozšírenie poplachových centrál
- PRIJÍMAČ ZBERNICE TRI-X AX HYBRID PRO G2 DS-PR501-HWE Hikvision
PRIJÍMAČ ZBERNICE TRI-X AX HYBRID PRO G2 DS-PR501-HWE Hikvision
- Kompletné špecifikácie
PRIJÍMAČ ZBERNICE TRI-X AX HYBRID PRO G2 DS-PR501-HWE HikvisionNie je skladom150,03 EUR121,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Bezdrôtové: 868.0 ... 868.6 MHz Dosah : 1600 m (v otvorenom teréne) ; Výstup tamper;
| Počet podporovaných bezdrôtových detektorov: | 32 ks. |
| Počet obsluhovaných bezdrôtových sirén: | 12 ks. |
| Počet podporovaných kľúčeniek diaľkového ovládania: | 64 ks. |
| Bezdrôtové: | |
| Výstup tamper: | ![]() |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Bezpečnostná trieda: | 2 |
| Environmentálna trieda: | II |
| Napájanie: | 12 V DC / 150 mA (max) |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 % ... 90 % (bez kondenzácie) |
| Hmotnosť: | 0.21 kg |
| Rozmery: | 155 x 110 x 31 mm |
| Výrobca / Značka: | Hikvision |
| SAP Code: | 314300617 |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






