- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Držiaky na televízory a monitory
- Držiaky na televízory a monitory s nosnosťou do 40 kg
- PRIPEVNENIE MONITORA BRATECK-PRB-3
PRIPEVNENIE MONITORA BRATECK-PRB-3
- Kompletné špecifikácie
PRIPEVNENIE MONITORA BRATECK-PRB-3Skladom15,37 EUR12,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Nosnosť: 10 kg ; Vzdialenosť od montážneho povrchu: 130 alebo 440 alebo 750 alebo 1075 mm ; Vzdialenosti montážnych otvorov projektora: Ø 130 ... 320 mm ;
| Nosnosť: | 10 kg |
| Vzdialenosť od montážneho povrchu: | 130 alebo 440 alebo 750 alebo 1075 mm |
| Vzdialenosti montážnych otvorov projektora: | Ø 130 ... 320 mm |
| Zvislé naklonenie: | -15 ° ... 15 ° |
| Vodorovné otáčanie: | 360 ° |
| Farba: | Strieborný |
| Hmotnosť: | 2.1 kg |
| Rozmery: | max. Ø 320 x 1075 mm |
| Výrobca / Značka: | BRATECK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




