- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- PRISKRUTKOVANÉ VEKO KRABICE PL-60 SIMET
PRISKRUTKOVANÉ VEKO KRABICE PL-60 SIMET
- Kompletné špecifikácie
PRISKRUTKOVANÉ VEKO KRABICE PL-60 SIMETSkladom0,51 EUR0,41 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spôsob montáže: Montážne vruty ; Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Biela ; Vzdialenosti montážnych otvorov: 60 mm ; Rozmery: Ø 65 x 2 mm ;
| Použitie: | Montáž do určených podomietkových krabíc 60 mm |
| Spôsob montáže: | Montážne vruty |
| Vybrané vlastnosti: | 2 pripevňovacie body |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.0035 kg |
| Vzdialenosti montážnych otvorov: | 60 mm |
| Rozmery: | Ø 65 x 2 mm |
| Výrobca / Značka: | SIMET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




