- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- PROGRAMOVATEĽNÝ DETEKTOR TEPLOTY TD-1 SATEL
PROGRAMOVATEĽNÝ DETEKTOR TEPLOTY TD-1 SATEL
- Kompletné špecifikácie
PROGRAMOVATEĽNÝ DETEKTOR TEPLOTY TD-1 SATELSkladom67,63 EUR54,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Detekcia: Medzná hodnota teploty, Teplotný gradient ; Poplachová signalizácia: Správne nastavenie 2 reléových výstupov, LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia ; Teplotný snímač: Zabudovaný, externý (snímač) ; Regulácia citlivosti;
| Detekcia: | Medzná hodnota teploty, Teplotný gradient |
| Poplachová signalizácia: | Správne nastavenie 2 reléových výstupov, LED displej zobrazujúci stav činnosti zariadenia |
| Teplotný snímač: | Zabudovaný, externý (snímač) |
| Dĺžka kábla snímača: | 3 m |
| Regulácia citlivosti: | ![]() |
| Prípustné zaťaženie kontaktov relé (rezistenčné): | 1 A / 30 V DC |
| Napájanie: | 12 V DC / 50 mA |
| Prevádzková teplota: | -35 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 78 x 48 x 21 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





