- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Kryty
- Kryty pre centrály
- PUZDRO OPU-1-B SATEL
PUZDRO OPU-1-B SATEL
- Kompletné špecifikácie
PUZDRO OPU-1-B SATELSkladom14,87 EUR12,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Ochrana proti sabotáži: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ; Vybrané vlastnosti: Zvýšené pripevnenie uľahčuje pripojenie káblov a ich schovanie v kryte ;
| Ochrana proti sabotáži: | Detekcia sabotáže - otvorenie krytu |
| Vybrané vlastnosti: | Zvýšené pripevnenie uľahčuje pripojenie káblov a ich schovanie v kryte |
| Materiál prevedenia: | ABS |
| Použitie: | ETHM-1 Plus, INT-ADR, INT-E, INT-O, INT-PP, INT-R, CA-10-E, MP-1, ACCO-KP, ACCO-KPWG, INT-KNX-2, ACU-120, ARU-100, ACX-200, INT-RS, INT-RS Plus, INT-FI |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 40 °C |
| Rozmery: | 125 x 157 x 46 mm |
| Hmotnosť: | 0.176 kg |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




