- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Rádiokomunikácia
- RÁDIOTELEFÓN PMR MOTOROLA-XT-460 446.0 MHz ... 446.2 MHz
RÁDIOTELEFÓN PMR MOTOROLA-XT-460 446.0 MHz ... 446.2 MHz
- Kompletné špecifikácie
RÁDIOTELEFÓN PMR MOTOROLA-XT-460 446.0 MHz ... 446.2 MHzSkladom200,10 EUR162,68 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozsah frekvencie: 446.0 MHz ... 446.2 MHz ; Počet pamäťových buniek: 16 ; Výstupný výkon: 0.5 W ;
| Rozsah frekvencie: | 446.0 MHz ... 446.2 MHz |
| Krok frekvencie: | 12.5 kHz |
| Počet pamäťových buniek: | 16 |
| Výstupný výkon: | 0.5 W |
| Anténny konektor: | ![]() |
| Zabudovaný reproduktor: | ![]() |
| Práca s posúvačom (pre striedače): | ![]() |
| Selektívne vyvolanie: | ![]() |
| Zamykanie klávesnice: | ![]() |
| Typ modulácie: | F3E (FM) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Index of Protection: | IP55 |
| Farba: | Čierny |
| Napájanie: | 3.6 V Batéria Li-Ion 2100 mAh (súčasťou balenia) |
| Hmotnosť: | 0.26 kg |
| Rozmery: | 187 x 58 x 42 mm |
| Výrobca / Značka: | Motorola |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






