- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Rádiové kľúčenky a ovládače
- RÁDIOVÝ OVLÁDAČ RK-1K SATEL
RÁDIOVÝ OVLÁDAČ RK-1K SATEL
- Kompletné špecifikácie
RÁDIOVÝ OVLÁDAČ RK-1K SATELSkladom46,53 EUR37,83 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: do 350 m ; Počet ovládaných vstupov: 1 ;
| Prevádzkový dosah v otvorenej oblasti: | do 350 m |
| Počet ovládaných vstupov: | 1 |
| Prevádzkové režimy relé: | Bistabilný, monostabilný, pulzný |
| Rozsah nastavení času striedania v monostabilnom režime: | 1 ... 3600 s |
| Rozsah frekvencie: | 433.05 MHz ... 434.79 MHz |
| Technológia dynamickej premeny kódu KEELOQ: | ![]() |
| Napájacie napätie: | |
| Spotreba prúdu (min./max): | približne 18 mA / približne 27 mA |
| Zaťaženie reléových kontaktov: | 1 A @ 24 V DC / AC |
| Zaťažiteľnosť výstupu LV (OC): | 50 mA |
| Zaťažiteľnosť výstupu SS (OC): | 500 mA |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Rozsah prevádzkových teplôt prijímača: | -10 °C ... 50 °C |
| Rozsah prevádzkovej teploty vysielača (kľúčenka diaľkového ovládania): | -20 ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.08 kg |
| Rozmery: | 72 x 118 x 24 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





