- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- REFLEKTOR LED AD-NL-6254BL4 ADVITI
REFLEKTOR LED AD-NL-6254BL4 ADVITI
- Kompletné špecifikácie
REFLEKTOR LED AD-NL-6254BL4 ADVITISkladom10,10 EUR8,21 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 2400 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 30 W ; Vybrané vlastnosti: Trieda mechanickej odolnosti : IK04 ; Index of Protection: IP65 ;
| Svetelný tok: | 2400 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 30 W |
| Účinník: | 0.8 |
| CRI: | > 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP65 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.33 kg |
| Rozmery: | 155 x 105 x 44 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / ADVITI |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





