- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Reflektory
- Reflektory (osvetlenie) s bielym svetlom (LED)
- REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM FL/R-3 VIRONE
REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM FL/R-3 VIRONE
- Kompletné špecifikácie
REFLEKTOR LED S POHYBOVÝM SENZOROM FL/R-3 VIRONESkladom14,91 EUR12,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Svetelný tok: 3700 lm ; Farba svetla: Neutrálny, 4000 K ; Súmrakové čidlo; Napájanie: 230 V AC ; Aktívny výkon: 50 W ; Energetická trieda: E ; Vybrané vlastnosti: PIR detektor - Zabudovaný, Nastavenie citlivosti PIR detekcie, Regulácia citlivosti súmrakového senzoru, Regulácia času svietenia, ; Index of Protection: IP44 ;
| Svetelný tok: | 3700 lm |
| Farba svetla: | Neutrálny, 4000 K |
| Súmrakové čidlo: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Aktívny výkon: | 50 W |
| Energetická trieda: | E |
| CRI: | > 80 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Hliník |
| Index of Protection: | IP44 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 45 °C |
| Hmotnosť: | 0.51 kg |
| Rozmery: | 225 x 178 x 48 mm |
| Výrobca / Značka: | ORNO / VIRONE |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






