- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV ARU-200 SATEL
RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV ARU-200 SATEL
- Kompletné špecifikácie
RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV ARU-200 SATELSkladom154,83 EUR125,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Satel ABAX 2 ; Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: max. 46 ; Frekvenčné pásmo: 868 ... 868.6 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): 2000 m @ ACU-220, 1600 m @ ACU-280 ; Hlavné vlastnosti: Mikro relé detekujúce neoprávnený zásah do manipulátoru ;
| Spolupráca: | Satel ABAX 2 |
| Počet podporovaných bezdrôtových zariadení: | max. 46 |
| Frekvenčné pásmo: | 868 ... 868.6 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba prúdu: | |
| Environmentálna trieda EN 50130-5: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 126 x 158 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




