- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV MRU-300 SATEL
RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV MRU-300 SATEL
- Kompletné špecifikácie
RETRANSMITÉR RÁDIOVÝCH SIGNÁLOV MRU-300 SATELSkladom148,30 EUR120,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: Satel MICRA ; Frekvenčné pásmo: 433.05 ... 434.79 MHz ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): ≤ 500 m ; Hlavné vlastnosti: Detekcia sabotáže - otvorenie krytu ;
| Spolupráca: | Satel MICRA |
| Frekvenčné pásmo: | 433.05 ... 434.79 MHz |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | |
| Hlavné vlastnosti: | ![]() |
| Napájanie: | 230 V AC |
| Spotreba prúdu: | max. 15 mA |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.27 kg |
| Rozmery: | 126 x 158 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






