- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Komunikačné moduly
- ROZHRANIE PRE INTEGRÁCIU SYSTÉMOV INT-RS-PLUS SATEL
ROZHRANIE PRE INTEGRÁCIU SYSTÉMOV INT-RS-PLUS SATEL
- Kompletné špecifikácie
ROZHRANIE PRE INTEGRÁCIU SYSTÉMOV INT-RS-PLUS SATELSkladom127,02 EUR103,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul INT-RS-PLUS umožňuje softvérovú integráciu poplašných systémov INTEGRA a INTEGRA Plus, vrátane centrály INTEGRA 256 Plus; Vybrané vlastnosti: Galvanické oddelenie zabezpečujúce pred rozdielmi potenciálov ;
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus |
| Použitie: | |
| Vybrané vlastnosti: | Galvanické oddelenie zabezpečujúce pred rozdielmi potenciálov |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 40 mA |
| Environmentálna trieda: | II |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 63 x 80 x 18 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




