- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Klávesnice a riadiace jednotky
- Prevodníky a vysielače RS-485
- RS-485 BUS DISTRIBUTOR EW-485/4/1/SO WITH OPTICAL SEPARATION
RS-485 BUS DISTRIBUTOR EW-485/4/1/SO WITH OPTICAL SEPARATION
- Kompletné špecifikácie
RS-485 BUS DISTRIBUTOR EW-485/4/1/SO WITH OPTICAL SEPARATIONSkladom181,90 EUR147,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ks. - RS-485 ; Počet výstupov: 4 ks. - RS-485 ; Optoizolácia medzi vstupom a výstupom: 1 kV DC ;
| Počet vstupov: | 1 ks. - RS-485 |
| Počet výstupov: | 4 ks. - RS-485 |
| Optoizolácia medzi vstupom a výstupom: | 1 kV DC |
| Komunikácia: | jednosmerný RS-485 |
| Prenosové rýchlosti: | 1 Mbit |
| Prepäťová ochrana: | 600 W - Porty RS-485 + Konektor napájania |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 9 V - 24 V DC |
| Spotreba prúdu: | 150 mA @ 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.093 kg |
| Rozmery: | 107 x 83 x 32 mm |
| Výrobca / Značka: | EWIMAR |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





