- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- HD-CVI
- Ostatné zariadenia
- RS-485 KOMUNIKAČNÝ MODUL ARB1606 DAHUA
RS-485 KOMUNIKAČNÝ MODUL ARB1606 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
RS-485 KOMUNIKAČNÝ MODUL ARB1606 DAHUASkladom104,66 EUR85,09 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Modul ARB1606 je zariadenie umožňujúce rozšíriť funkcie zapisovačov DAHUA o ďalšie núdzové vstupy a výstupy; Komunikácia medzi zariadeniam a zapisovačom prebieha s pomocou RS-485; Vstupy/výstupy alarmov: 16 / 4 x NO + 1 x NO/NC ;
| Vstupy/výstupy alarmov: | 16 / 4 x NO + 1 x NO/NC |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 20 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.122 kg |
| Rozmery: | 97 x 91 x 33 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




