- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Bezdrôtový video prenos
- 5 GHz bezdrôtový prenos videa
- SADA PRE BEZDRÔTOVÝ PRENOS 5.8 GHz CAM-ANALOG-2.0 KOMPLET TXRX
SADA PRE BEZDRÔTOVÝ PRENOS 5.8 GHz CAM-ANALOG-2.0 KOMPLET TXRX
- Kompletné špecifikácie
SADA PRE BEZDRÔTOVÝ PRENOS 5.8 GHz CAM-ANALOG-2.0 KOMPLET TXRXSkladom374,44 EUR304,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Sada k vonkajšiemu prostredí; Video formát: AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS : max. 1080p ; Rozsah frekvencie: 5.725 ... 5.875 GHz ; Počet kanálov: 2 ; Výkon vysielača: 25 mW, 14 dBm ; Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): max. 500 m ;
| Video formát: | AHD / HD-CVI / HD-TVI / CVBS : max. 1080p |
| Rozsah frekvencie: | 5.725 ... 5.875 GHz |
| Počet kanálov: | 2 |
| Výkon vysielača: | 25 mW, 14 dBm |
| Citlivosť prijímača: | -85 dBm |
| Vyžarovací uhol antény: | 45 ° |
| Dosah rádiovej komunikácie (na otvorenom priestranstve): | max. 500 m |
| Modulácia: | FM |
| Pásmo prenosu zvuku: | ![]() |
| Konektory: | Zásuvka BNC : 1 Vpp / 75 Ω |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Podmienky správnej práce: | |
| Maximálny priemer stožiaru: | Ø 50 mm |
| Napájanie: | 9 V ... 16 V DC |
| Spotreba prúdu: | |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 55 °C |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | CAMSAT |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






