- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Senzory
- Snímače dymu, plynu a tepla
- Káblové
- SENZOR TEPLA HY-1310
SENZOR TEPLA HY-1310
- Kompletné špecifikácie
SENZOR TEPLA HY-1310Skladom21,81 EUR17,74 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: DAHUA ; Detekcia: teplo ; Napájanie: 12 V DC ; Farba: Biela ;
| Spolupráca: | DAHUA |
| Detekcia: | teplo |
| Poplachová signalizácia: | |
| Alarm úrovne teploty: | 62 °C ± 3 °C - Trieda A2R |
| Použitie: | Do interiérov |
| Napájanie: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Umelá hmota (PC + ABS) |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Rozmery: | Ø 100 x 50 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




