- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KSG2R-B SATEL
SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KSG2R-B SATEL
- Kompletné špecifikácie
SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU INT-KSG2R-B SATELSkladom220,87 EUR179,57 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľký, ľahko čitateľný LCD zobrazujúci detailné informácie o stave systému; 4 extra menu (až 16 položiek každej) a funkcie rýchleho prístupu, definované inštalátorom.; MAKRO funkcia aktivuje sekvencie činností jediným klávesom; Spolupráca: INTEGRA, INTEGRA Plus, PERFECTA 64 M ; Farba: Čierny ;
| Spolupráca: | INTEGRA, INTEGRA Plus, PERFECTA 64 M |
| Hlavné vlastnosti: |
|
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | 155 mA |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.22 kg |
| Rozmery: | 132 x 129 x 16 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




