- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) s alfanumerickým displejom
- SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K656-W2W PARADOX
SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K656-W2W PARADOX
- Kompletné špecifikácie
SENZORICKÁ KLÁVESNICA PRE POPLACHOVÚ CENTRÁLU K656-W2W PARADOXSkladom170,31 EUR138,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Senzorická klávesnica K656-W2W si nezakladá len na atraktívnom dizajne, ale tiež na zjednodušení každodenného ovládania pokročilých poplachových systémov a systémov domácej automatiky pomocou funkcionality centrál PARADOX Digiplex EVO;
| Spolupráca: | PARADOX: Digiplex EVO |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Zhoda s normami: | EN 50130-4, EN 61000-6-3, EN 60950-1, EN 50581 |
| Farba: | Biela / Strieborný |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Hmotnosť: | 0.196 kg |
| Rozmery: | 150 x 85 x 21 mm |
| Podporované jazyky: | polština |
| Krajina pôvodu: | Kanada |
| Výrobca / Značka: | PARADOX |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




