- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Spracovanie video signálu
- Separátory videa a napájania
- SEPARÁTOR NAPÁJANIA PFM790 DAHUA
SEPARÁTOR NAPÁJANIA PFM790 DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SEPARÁTOR NAPÁJANIA PFM790 DAHUASkladom24,96 EUR20,29 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 1 ; Vstupné napätie: 12 V DC ± 20 % ; Výstupné napätie: 12 V DC ± 5 % ; Výstupný prúd: max. 400 mA ; Prevádzková teplota: -30 °C ... 60 °C ;
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 1 |
| Vstupné napätie: | 12 V DC ± 20 % |
| Výstupné napätie: | 12 V DC ± 5 % |
| Výstupný prúd: | max. 400 mA |
| Typ zásuvky pre vstup: | Zásuvka 2.1/5.5 mm |
| Typ zásuvky pre výstup: | 2.1/5.5 mm plug |
| Spotreba prúdu: | 90 mA |
| Účinnosť: | 85 % @ 400 mA |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 108 x 22 x 20 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




