- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Poplachy vniknutia
- Klávesnice (manipulátory)
- Klávesnice (manipulátory) LED
- ŠIFROVANÉ ZÁMKY INT-SZ-BL SATEL
ŠIFROVANÉ ZÁMKY INT-SZ-BL SATEL
- Kompletné špecifikácie
ŠIFROVANÉ ZÁMKY INT-SZ-BL SATELSkladom59,09 EUR48,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Spolupráca: INTEGRA ; Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: max. 2 A ; Hlavné vlastnosti: relé pre elektromagnetický zámok/elektrický otvárač Modré podsvietenie kláves ;
| Spolupráca: | INTEGRA |
| Zaťažiteľnosť kontaktov relé pri napätí DC 24V: | max. 2 A |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC |
| Spotreba prúdu: | max. 66 mA |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | 80 x 126 x 23 mm |
| Výrobca / Značka: | SATEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




