- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Montážna technika
- Inštalačný materiál
- Rozvodné skrine
- Podomietková krabica
- SIGNALING COVER WITH MARKING BRISTLES PS-60/EPN Elektro-Plast
SIGNALING COVER WITH MARKING BRISTLES PS-60/EPN Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
SIGNALING COVER WITH MARKING BRISTLES PS-60/EPN Elektro-PlastSkladom0,21 EUR0,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Materiál prevedenia: Plast ; Farba: Červená ; Montážne rozmery: Ø 60 mm ; Rozmery: Ø 64 x 8 mm ; Výrobca / Značka: Elektro-Plast Nasielsk ;
| Použitie: | Marking the location of the box under the plaster |
| Materiál prevedenia: | Plast |
| Farba: | Červená |
| Hmotnosť: | 0.004 kg |
| Montážne rozmery: | Ø 60 mm |
| Rozmery: | Ø 64 x 8 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




