- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- Hybridy
- Kamery
- Ostatné kamery
- SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HUM3200A-0280P-S5 - 1080p 2.8 mm DAHUA
SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HUM3200A-0280P-S5 - 1080p 2.8 mm DAHUA
- Kompletné špecifikácie
SKRYTÁ KAMERA AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL HAC-HUM3200A-0280P-S5 - 1080p 2.8 mm DAHUASkladom102,56 EUR83,38 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť matrice: 2.1 Mpx ; Rozlíšenie: 1920 x 1080 - 1080p, AHD, HD-CVI, HD-TVI, 960 x 576 - 960H ; Uhol záberu: 105 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m, 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) ; Napájanie: 12 V DC / 280 mA ;
| Štandard: | AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| Čidlo: | Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 2.1 Mpx |
| Rozlíšenie: | 1920 x 1080 - 1080p, AHD, HD-CVI, HD-TVI , 960 x 576 - 960HPAL |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 105 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m, 940 nm (pre ľudské oko neviditeľné) |
| Pomer signál/šum (S/N): | > 65 dB |
| Video výstup: | 1 Vpp 75 Ω, AHD, HD-CVI, HD-TVI, PAL |
| PIR detektor: | ![]() |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Menu OSD: | OSD menu dostupné cez rekordér DAHUA |
| Použitie: | Kamera je určená na prácu vo vnútri miestností, s ohľadom na možnosť kondenzácie vodnej pary. |
| Napájanie: | 12 V DC / 280 mA |
| Spotreba energie: | ≤ 3.3 W |
| Kryt: | Spy, Plastová |
| Farba: | Biela |
| Prevádzková teplota: | -40 °C ... 60 °C |
| Hmotnosť: | 0.12 kg |
| Rozmery: | 120 x 62 x 59 mm |
| Podporované jazyky: | polština, angličtina |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 3 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





