- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- CCTV vybavenie
- IP
- Spotrebiteľská rada
- iCSee
- SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR ICSEE-W41SD-SOLAR Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mm
SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR ICSEE-W41SD-SOLAR Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
SOLAR IP CAMERA, OUTDOOR WITH PIR DETECTOR ICSEE-W41SD-SOLAR Wi-Fi - 4 Mpx 3.6 mmSkladom46,15 EUR37,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Uhol záberu: 87 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 30 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 / H.264 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n Zabudovaný senzor PIR, Poplachová signalizácia : Zvuková signalizácia / Stroboskopický režim, Zabudovaný reflektor s bielym svetlom (LED) - turned on and off from the application ; Napájanie: Batéria Li-Ion, Fotovoltaický panel : 3.7 W, 5 V DC ;
| Štandard: | IP |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | 87 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 30 m |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 12 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB |
| Inteligentná analýza obrazu: | |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Dĺžka činnosti na batériách: | max. 24 mesiacov (standby) ~ 8 mesiacov (with daily making 20 recordings of 10s each) |
| Doba nabíjania (do úrovne 100%): | ~ 10 h z portu USB |
| Napájanie: | |
| Spotreba energie: | ≤ 1.02 W |
| Kryt: | Plastová |
| Farba: | Biela |
| Index of Protection: | IP66 |
| Hmotnosť: | 0.6 kg |
| Rozmery: | 140 x 139 x 112 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 45 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | DELTA CCTV |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






